До пружини динамометра підвісили спочатку тягарець масою 201 г, а потім його замінили на тягарець

масою 0,337 кг.Обчисли, з якою силою розтягується пружина динамометра в кожному випадку і порівняй результати.Визнач, в якому випадку сила більша і на скільки.Н(Значення у = 9,8 -)КГВідповідь: (округли до десятих)Сила натягу пружини в першому випадку дорівнюєсила натягу пружини в другому випадку дорівнюєН,Н,у другому випадку силаНаН.помогите срочно надо пж ето 7 клас пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконов Илья.

Ответ:

сила натяжения равна весу груза F=mg,

1) 0.201*9.8=....H

2) 0.337*9.8= ....H

(округлить до десятых)

3) вычесть (2)-(1)= ... Н