Для нагрівання 400 г металу від 25°С до 75°С потрібна кількість теплоти 2,6 кДж. Визначте, що це за

метал много баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Паша.

Ответ:

алюміній.

Объяснение:

Кількість теплоти, необхідна для нагрівання тіла масою m від температури t1 до температури t2, дорівнює:

Q = mc(t2 - t1)

де:

Q - кількість теплоти, Дж

m - маса тіла, кг

c - питома теплоємність тіла, Дж/(кг·К)

t1 - початкова температура, К

t2 - кінцева температура, К

Підставивши дані в рівняння, отримаємо:

2,6 кДж = 400 г * c * (75 К - 25 К)

2600 Дж = 400 г * c * 50 К

2600 Дж / 400 г * 50 К = c

0,021 Дж/(кг·К) = c

Значення питомої теплоємності деяких металів наведено в таблиці:

Метал Питома теплоємність, Дж/(кг·К)

Алюміній 0,900

Нікель 0,444

Срібло 0,235

Цинк 0,385

З таблиці видно, що питома теплоємність металу, що розглядається, найбільше наближається до питомої теплоємності алюмінію. Тому найбільш вірогідно, що це алюміній.

Відповідь: алюміній.

Отвечает Курской Вова.

Ответ:

золото

Объяснение:

Дано:

m=400г=0,4кг

∆t=75-25=50°C

Q=2,6кДж=2600Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=2600/(0,4*50)=130Дж/кг°С