Поясніть. (1 бал) 5. Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання, від 200 до 800 °С, сталевої

деталі масою 400 г ? (2 бали)

Ответы на вопрос

Отвечает Маралбек Аида.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=500Дж/кг°С

∆t=800-200=600°C

m=400г=0,4кг

Q=cm∆t=500*0,4*600=120000Дж

Отвечает Чмиль Оксана.

Ответ:с=500Дж/кг°С∆t=800-200=600°Cm=400г=0,4кгQ=cm∆t=500*0,4*600=120000Дж

Объяснение: