Знайдіть площу паралелограма , сторни якого дорівнюють 8 см і 14 см і кут між ними 150°


Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

Відповідь:

S=56 см²

Покрокове пояснення:

Формула: S=(ab*sinA)

Підставимо у формулу:

S=8*14*sin150°=8*14/2=14*4=56