Задача. Розрахуйте яку кількість теплоти віддасть цегляна піч, яка складена із 300 цеглин, якщо її

охолодити від 70 С до 20 С. Маса однієї цеглини 5 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Ваня.

Ответ: 66 МДж

Объяснение:

Дано:

t₁ = 70 °C

t₂ = 20 °C

m₀ = 5 кг ( масса 1 кирпича)

n = 300 (кол-во кирпичей)

c = 880 Дж/кг·°С

----------------------------

Q - ?

Решение:

1) Масса печи:

m = m₀n = 5 кг · 300 = 1500 кг

2) Разность температур:

Δt = t₁ - t₂ = 70 °C - 20 °C = 50 °C

3) Кол-во теплоты, отданное печью:

Q = cmΔt = 880 Дж/кг·°С · 1500 кг · 50 °C = 66 · 10⁶ Дж = 66 МДж

Ответ: Q = 66 МДж

Отвечает Τретьяков Артем.

Ответ:

66*10⁶Дж

Объяснение:

Маса всіх цеглин:

300 * 5 = 1500кг

Дано:

c=880Дж/кг°С

∆t=70-20=50°C

m=1500кг

Q-?

Q=cm∆t=880*1500*50=66*10⁶Дж