піч складена із цеглин маса кожної з яких становить 5 кг. під час охолодження до 20 о с піч віддала

66 мдж теплоти. Визнач кількість цеглин з яких складено піч

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Павел.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі, ми можемо використовувати закон збереження енергії. Загальна кількість теплоти, яку віддала піч, рівна сумі всіх теплот, відданих кожною цеглиною.

Спочатку визначимо загальну кількість теплоти, віддану піччю:

Q = 66 МДж = 66 * 10^6 Дж

Далі визначимо масу кожної цеглини:

Маса цеглини = 5 кг

Тепер ми можемо знайти кількість цеглин, з яких складено піч, розділивши загальну кількість теплоти на кількість теплоти, яку віддає одна цеглина:

Кількість цеглин = Q / (маса цеглини * різниця температур)

Кількість цеглин = (66 * 10^6 Дж) / (5 кг * (20°C - 0°C))

Зараз можемо обчислити кількість цеглин:

Кількість цеглин = (66 * 10^6 Дж) / (5 кг * 20°C) = 660,000 цеглин

Отже, піч складена із 660,000 цеглин.