Піч складається із цеглин, маса кожної з яких 5 кг. Під час охолодження від 70 °С до 20 °С піч

віддала 66 Мдж теплоти. Визначити кількість цеглин, з яких складено піч Задачу писати через дано Відповідь дайте коротку у мдж Пишіть через дано Дуже срочно 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Нұранова Махаббат.

Объяснение:

Дано:

Маса однієї цеглини (m) = 5 кг

Теплова енергія, виділена під час охолодження (Q) = 66 Мдж

Початкова температура пічі (T1) = 70 °C

Кінцева температура пічі (T2) = 20 °C

Використаємо закон збереження енергії для визначення кількості цеглин (n):

Q = n * m * ΔT

де ΔT - зміна температури.

Спершу перетворимо температури в Кельвіни:

T1(K) = 70 + 273.15 = 343.15 K

T2(K) = 20 + 273.15 = 293.15 K

Тепер обчислимо зміну температури:

ΔT = T2 - T1 = 293.15 K - 343.15 K = -50 K

Тепер підставимо значення в рівняння:

66 Мдж = n * 5 кг * (-50 K)

Розв'яжемо для n:

n = 66 Мдж / (5 кг * (-50 K))

n = -26,4 Мдж / (5 кг * (-50 K)) = 0,264 Мдж / (кг * K)

Отже, кількість цеглин, з яких складено піч, становить приблизно 0,264 Мдж.