Алюмінева куля має масу 450кг. Знайти її об'єм і округлити до сотих​


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Миша.

Ответ:

p(Al) = 2700\frac{kg}{m^{3}} \\V = \frac{m}{p} = \frac{450}{2700} = 0.17m^{3}