Сталева куля рухається зі швидкістю 2 м/с,а алюмінева 6 м/с Яка куля має більший імпульс?


Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Даша.

Відповідь:

Алюмінієва куля

Пояснення:

p=m*U

Uа=6м/c

Uс=2м/c

ρа= 2700 кг/м^3

ρс=7800 кг/м^3

Об'єми куль однакові. Vа=Vс=V

mа=ρа*V

mc=ρc*V

pa=ρa*V*Ua

pc=ρc*V*Uc

pa/pc=(pa*Ua)/(pc*Uc)=(2700*6)/(7800*2)=1,03

Отже, імпульс алюмінієвої кулі більший за імпульс сталевої кулі.