​Сталева куля рухається зі швидкістю 2 м/с, а алюмінієва такого ж радіусу - зі швидкістю 6 м/с. Яка

з куль має більший імпульс?

Ответы на вопрос

Отвечает Буглов Никита.

Ответ:

Алюмінієва куля

Объяснение:

p=m*U

Ua = 6 м/с

Uc = 2 м/с

pa = 2700 кг/м³

pс = 7800 кг/м³

Об'єми куль однакові. Va=Vc=V

ma=pa*V

mc=pc*V

pa=pa*V*Ua

pc=pc*V*Uc

pa/pc = (pa*Ua)/(pc*Uc)=(2700*6)/(7800/2)=1,03

Отже, імпульс алюмінієвої кулі більший за імпульс сталевої кулі.