З пункту А в напрямку пункту В виїжджає автобус зі швидкістю 36км/год. З цього ж пункту і у тому ж

напрямку виїжджає другий автобус зі швидкістю 54км/год, але на 20с пізніше. В якій точці і в якиий момент часу другий автобус наздожене перший і в які моменти часу відстань між ними складає 50м? Очень нужно! Большое спасибо вам!​

Ответы на вопрос

Отвечает Юмагужина Алия.

Ответ:

Щоб знайти точку і момент часу, коли другий автобус наздожене перший, ми можемо скористатися формулою відстані:

відстань = швидкість * час.

Нехай t є розглянутим моментом часу, і відстань між автобусами дорівнює 50 метрам. Визначимо відстані, пройдені кожним автобусом протягом цього часу:

Для першого автобуса:

Відстань1 = 36 * t.

Для другого автобуса:

Відстань2 = 54 * (t - 20).

Рівняння відстаней можна записати наступним чином:

36 * t = 54 * (t - 20).

Розкриваємо дужки:

36 * t = 54 * t - 1080.

Переносимо все на одну сторону рівняння:

18 * t = 1080.

Поділяємо обидві частини на 18:

t = 60.

Таким чином, другий автобус наздожене перший через 60 хвилин (або 1 годину).

Тепер, щоб знайти відстань між автобусами у різні моменти часу, можемо використати вирази відстаней, які ми знайшли раніше.

Наприклад, через 30 хвилин (або 0,5 години), перший автобус проїде:

Відстань1 = 36 * 0,5 = 18 км.

Другий автобус проїде:

Відстань2 = 54 * (0,5 - 20) = -540 км.

Знак "мінус" вказує на те, що другий автобус ще не встиг виїхати з пункту А. Тому в цьому випадку відстань між автобусами не становить 50 метрів. Вона становить -540 км, що означає, що другий автобус має ще долонити до першого.

Отже, другий автобус наздожене перший через 60 хвилин після виїзду, а відстань між ними у різні моменти може бути розрахована з виразів відстаней: Відстань1 = 36 * t, Відстань2 = 54 * (t - 20).

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:

ппонь понт понт Ронни поет