У 6-А класі було на 2 учні більше, ніж у 6-Б. Після того, як із 6-А класу вибуло 5 учнів, а до 6-Б

прибуло 2 учні, то в 6-Б класі стало в 1,2 рази учнів більше, ніж у 6-А. Скільки учнів було в кожному класі спочатку? Помогите пожалуйста дам 38 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Рукосуев Александр.

Ответ:

6-Б=х6-А=х+6х+х+6=502х+6=502х=44х=22У 6-Б–22 учніУ 6-А–22+6=28 учнів

Пошаговое объяснение:

Надеюсть правильно