СРОЧНО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧИ ОНИ ЛЁГКИЕ 1)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед

яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. Яку частину від загальної кількості учасників складають майстри спорту?2)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. Яку частину від загальної кількості учасників складають кандидати в майстри спорту?3)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. Скільки відсотків учасників складають майстри спорту?4)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. Скільки відсотків учасників складають кандидати в майстри спорту?5)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. У скільки разів кандидатів у майстри спорту більше, ніж майстрів спорту?6)На спортивні змагання прибуло 120 учасників, серед яких 36 майстри спорту, 60 кандидатів у майстри спорту. У скільки разів загальна кількість учасників більша за кількість в майстри спорту?

Ответы на вопрос

Отвечает Кабакин Сева.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1. 36/120 = 3/10

2.60/120= 1/2

3.36/120 * 100= 30%

4.60/120 *100=50%

5.60/36= 5/3 = 1 целая 2/3

6.120/36 = 10/3= 3 целых 1/3.


ну, а если уже учили десятичные дроби, то просто подели

Отвечает Гелевера Дарья.

Відповідь:

1)0,3; 2)0,5; 3)43,2%; 4)72%; 5)1\frac{2}{3}; 6)2 або 3\frac{1}{3};

Покрокове пояснення:

1.36/120=\frac{3}{10}=0,3

2.60/120=0,5

3.120/100*36=43,2%

4.120/100*60=72%

5.60/36=1\frac{2}{3}

6.1)120/60=2(якщо у умові йдеться про кандидатів в майстри)

2)120/36=3\frac{1}{3} (якщо у умові йдеться про майстрів спорту)