визначте індукцію магнітного поля,ц якому на провідник із струмом 15 А діє сила 16мН.Поле і струм

взаємо перпендикулярні Довжина активної частини провідника 10см​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Паша.

Ответ: 40мТл

Объяснение:

Дано:

I=15А

F=60мН=0,06Н

l=10см=0,1м

α=90°

-------------

В-?

F=I*B*l*sinα

В=F/(I*l*sinα)=0,06/(15*0,1*1)=0,04Тл=40мТл

Отвечает Соловей Влад.

Ответ: 40мТл

Объяснение:

Дано:

I = 15А

F = 60мН = 0,06Н

l = 10см = 0,1м

α = 90°

______________

В-?

F = I * B * l * sinα

В = \frac{F}{I*l*sina} = \frac{0,06}{15 * 0,1 * 1} = 0,04Тл =40мТл