Провідник, по якому проходить струм силою 20 А, розташований у магнітному полі. На провідник з боку

магнітного поля діє сила 50 мН. Довжина активної частини провідника становить 8 см. По- ле і струм взаємно перпендикулярні. 1) Визначте індукцію магнітного поля. 2) Як потрібно змінити магнітну індукцію, щоб унаслідок збіль шення удвічі сили струму в провіднику сила Ампера, яка діє на провідник, не змінилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Саая Камилла.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

I=20A

Fa=50*10^-3 H

L=0.08m

∠a=90°

B-?

1)B=\frac{Fa}{IL*sina} =\frac{50*10^{-3} }{20*0.08} =0.03Tl\\2)Fa1=Fa2\\BIL=B2*2*I*L\\B2=\frac{BIL}{2I*L} =\frac{0.03*20*0.08}{2*20*0.08}=0.015Tl\\ \frac{B2}{B} =\frac{0.015}{0.03}=\frac{1}{2}

зменшити вдвічі