На скільки градусів охолоне 400г льоду якщо він при цьому віддає 5 кДж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Борняков Игорь.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=2100Дж/кг°С

Q=5кДж=5000Дж

m=400г=0,4кг

∆t-?

Q=cm∆t=>

∆t=Q/(cm)=5000/(2100*0,4)=5,95°С