Скільки коливань здійснює кулька на нитці довжиною 1 м протягом 30 с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Карина.

Кількість коливань (n) кульки на нитці можна обчислити за формулою:

n = (1 / T) * t

де:

T - період коливань (час для одного коливання).

t - загальний час в секундах.

У вас дано, що час (t) дорівнює 30 секунд, і довжина нитки дорівнює 1 метр. Період коливань (T) для кульки на нитці визначається формулою:

T = 2π * √(L / g)

де:

L - довжина нитки (в метрах).

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на Землі).

Підставимо значення L і g у формулу для T:

T = 2π * √(1 м / 9,8 м/с²) = 2π * √(0,102 с²) ≈ 2π * 0,319 с ≈ 2,003 с

Тепер, ми можемо обчислити кількість коливань:

n = (1 / T) * t = (1 / 2,003 с) * 30 с ≈ 14,97

Отже, кулька здійснює приблизно 15 повних коливань протягом 30 секунд.