яка индукция магнитного поля, в якому на провідник з довжиною активної частини 20см діє сила 40mH.

сила струму в провіднику 20А. Провідник розміщено перпендикулярно до вектора індукції магнітного поля

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Настя.

Объяснение:

Дано:

L=20см=0,2м

F=40мН=0,04Н

І=20А

В-?

F=BIL=>

B=F/(IL)=0,04/(20*0,2)=0,01