5. Знайдіть температуру, при якій середня кінетична енергія поступального руху молекул дорівнює

5,5-10-²¹ Дж. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Shpak Tima.

Ответ:

Середня кінетична енергія поступального руху молекул в газі залежить від температури T за формулою:

E = 3/2 * k * T

де k - стала Больцмана (приблизно 1,38 * 10⁻²³ Дж/К).

Ми маємо E = 5,5 * 10⁻²¹ Дж. Щоб знайти температуру T, поділимо обидві сторони на (3/2 * k):

T = E / (3/2 * k)

Підставимо значення та обчислимо T:

T = (5,5 * 10⁻²¹ Дж) / (3/2 * 1,38 * 10⁻²³ Дж/К)

T ≈ 5 000 К (кельвінів).

можно отметку 5 звезд пжпж