Водій почав гальмувати за швидкості автомобіля 90км/год. Обчисліть час гальмування і гальмовий шлях

якщо коефіцієнт тертя - 0,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Задубина Диана.

Ответ:

Объяснение:

V = 90км/год = 25 м/с

μ =  0,5

t = ?

S = ?

вся кинетическая энергия была потрачена на работу силы трения.

Атр = Fтр*S = m*g*μ*S

Ek = Атр

m*V^2 / 2 = m*g*μ*S

S = V^2 / (2*g*μ) =  = 25^2 / (2*10*0.5) = 62,5 м

a = V/t

S = V*t - (a*t^2 / 2) = V*t - (V*t / 2) = V*(t-t/2) = V*(t/2)

t = S*2 / V = 62.5*2 / 25 = 5 c