Яку масу холодної води за температури 25 °С необхідно долити у посудину, в якій міститься 3 кг

гарячої води за температури 70 ºС, якщо гаряча вода охолола на 40 °С? допоможіт, срочно!!!!!!! даю 50 балів!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиваев Иван.

Ответ:

Щоб знайти масу холодної води, необхідно знайти різницю між початковою температурою гарячої води та її температурою після охолодження. Ця різниця в температурі розподіляється між гарячою та холодною водою.

Таким чином, ми маємо:

3 * (70 - 40) = m * (70 - 25)

де:

* 3 кг - маса гарячої води

* 70 °С - початкова температура гарячої води

* 40 °С - температура гарячої води після охолодження

* m - маса холодної води

* 70 °С - початкова температура холодної води

* 25 °С - температура холодної води після охолодження

Розв'язавши рівняння, отримаємо:

m = 3 * (70 - 40) / (70 - 25)

m = 2.4 кг

Отже, для того, щоб гаряча вода охолола на 40 °С, необхідно долити в посудину 2.4 кг холодної води.

Відповідь: 2.4 кг