Протягом першої години велосипедист подолав 1/9 маршруту, протягом другої- 5/18, протягом третьої -

решта. Яку частину маршруту подолав велосипедист протягом третьої години? 14/72 6/36 9/36 11/18 СРОЧНО ДАЮ 90 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Відповідь:11/18

Покрокове пояснення: 1, 1/9+5/18= 2/18+5/18=7/18

2, 18/18-7/18= 11/18