Автомобіль рухався зі швидкістю 49 км/год протягом 3 год а наступні 3 год зі швидкістю 60 км/год.

Укажіть середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Виктория.

Ответ:

54,5км/год

Объяснение:

Дано:

v1=49км/год

t1=3год

v2=60км/год

t2=3год

v(сер)-?

v(сер)=S/t=(v1*t1+v2*t2)/(t1+t2)=

=(49*3+60*3)/(3+3)=54,5км/год