Сколько термомельшеров нужно для плавления меди массой 10 кг при температуре 1850с? t°=1085°C,

7=2-103 дж/кг, с1=380 Дж/кг-°С

Ответы на вопрос

Отвечает Налимова Оля.

Ответ:

Для розплавлення міді потрібно використовувати термомельшери, які нагрівають речовину до температури плавлення. Температура плавлення міді приблизно дорівнює 1085°C.

Для розрахунку кількості тепла, яке потрібно подавати для розплавлення 10 кг міді, використовуємо специфічну теплоємність і формулу:

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість тепла (в джоулях),

m - маса міді (в кілограмах),

c - специфічна теплоємність міді (в Дж/кг·°C),

ΔT - різниця температур (в °C).

Для міді специфічна теплоємність (c) дорівнює 380 Дж/кг·°C.

ΔT = температура плавлення (1085°C) - початкова температура (185°C).

ΔT = 1085°C - 185°C = 900°C.

Тепер можемо розрахувати кількість тепла:

Q = 10,000 г (маса міді в грамах) * 380 Дж/кг·°C * 900°C = 3,420,000,000 Дж

Кількість тепла визначили у джоулях. Тепер давайте знайдемо, скільки термомельшерів потрібно, припускаючи, що кожен термомельшер постачає тепло в 2 * 10^3 Дж/с (за одиницю часу).

Кількість термомельшерів (N) можна знайти, поділивши загальну кількість тепла на кількість тепла, яку постачає кожен термомельшер:

N = Q / (2 * 10^3 Дж/с)

N = 3,420,000,000 Дж / (2 * 10^3 Дж/с) = 1,710,000 с.

Отже, для плавлення 10 кг міді при заданій температурі та враховуючи вказану потужність термомельшерів, потрібно близько 1,710,000 термомельшерів, якщо кожен з них постачає 2 * 10^3 Дж/с.

Объяснение: