Чоловік проходить до дзеркала зі швидкістю 0,8 м/c . З якою швидкістю рухаєтся зображення ? У

відповідь записати тільки число. ПОМОГИТЕ!!!!! ЄТО ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

1,6м/с

Объяснение:

Дано:

v=0,8м/с

v0-?

Враховуючи, що предмет та зображення симетричні щодо дзеркала, швидкість дорівнює:

v0=2*v=2*0,8=1,6м/с