Яка кількість теплоти необхідна щоб сталеву деталь масою 35 кг нагріти від 57 до 457градусів целсія


Ответы на вопрос

Отвечает Котрунов Александр.

Объяснение:

Дано:

с=500Дж/кг°С

m=35кг

t=457-57=400°C

Q-?

Q=cmt=500*35*400=7000000Дж