5. Кількість теплоти, яку необхідно подати для перетворення 200 г води зі стану льоду при -10°С в

газ при 100°С, складає 419 кДж/кг для льоду, 2,09 кДж/кг°С для води та 2,09 кДж/кг°С для пари. Яка кількість теплоти потрібна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеманин Артём.

Ответ:

156180 Дж

Объяснение:

5. m=200 г=0,2 kг

T₁= -10°С

T₂=0°С; ΔT₁=0-(-10)=10°С

c₁=2090 Дж/кг°С

λ=340 кДж/кг

T₃=100°С, ΔT₂=100-0=100°С

c₂=4200 Дж/кг°С

Q ?   Q=m(c₁*ΔT₁+λ+c₂*ΔT₂)=

0,2*(2090*10+340000+4200*100)=156180 Дж