Поїзд рухається рівномірно зі швидкістю 72 км/год. За який час він проїде 50 км?​


Ответы на вопрос

Отвечает Молочко-Филатова Мирослава.

Ответ:

2500 секунд

Объяснение:

50км= 50км×1000м=50000м

72км/год=72×1000м/3600сек=20м/сек

50000м÷20м/с=2500с