Знайдіть значення виразу найзручнішим способом: 1) 4 ·86 ·25; 2)8 ·39· 125; 3)78 ·43 + 43 ·22.


Ответы на вопрос

Отвечает Martirosyan Karlen.

Ответ:

1) 4 * 86 * 25 = 8600

2) 8 * 39 * 125 = 39000

3) 78 * 43 + 43 * 22 = 3366