ЗАЛИШИЛОСЬ ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ!!!!!! Один маятник здійснює 2 коливання за 4с, а другий здійснює 12

коливань за 6с. Визначте, у якого маятника більший період коливань? У скільки разів? ДАМ 40 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешова Ксения.

Відповідь:

Пояснення:

t1 = 4c

N1 =2

t2=6 c
N2=12
________

T1 -? ; Т2 -?; Т1/Т2 - ?


T= t/N

T1 = 4/2 = 2 (c)

T2 = 6/12 = 0,5 (c)

T1 > T2

T1/T2 = 2/0,5 = 4р.

Відповідь: у першого маятника період коливань більший в 4 рази.