Один маятник здійснює 16 коливання за 8 с, а другий здійснює 12 коливань за 3 с. Визначте періоди

коливань кожного маятника. У якого маятника більший період коливань? СРОЧНО!) бажанно з поясненням))​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Андрей.

Окрім цього треба буде записати Дано (короткий запис) тощо.

T - період, t - час, N - к-сть


Отвечает Кенаев Даниил.

Объяснение:

Дано :

N1=16

t1=8c

N2=12

t2=3c

T1,T2 -?

Період коливань - це час одного коливання , тобто :

Т=t/N

для першого :

Т1=8/16 = 1/2 c

для другого:

Т2=3/12 = 1/4c

У першого період коливань більший