Срочно! Даю 15 баллов Шматок графіту, масою 50 г нагрівають від 20 до 650℃. Скільки теплоти

необхідно?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

Для розрахунку необхідної кількості теплоти використовується формула:

Q = m * c * ΔT

де Q - теплота, m - маса, c - питома теплоємність, ΔT - зміна температури.

У нашому випадку маса шматка графіту дорівнює 50 г, зміна температури ΔT = (650 - 20) ℃ = 630 ℃.

Питома теплоємність графіту зазвичай приблизно дорівнює 0.71 Дж/г℃.

Теплоту можна розрахувати:

Q = 50 г * 0.71 Дж/г℃ * 630 ℃

Q = 22365 Дж

Отже, необхідна кількість теплоти дорівнює 22365 Дж.

Отвечает Косиневская Елена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=50г=0,05кг

∆t=650-20=630°C

c=750Дж/кг°С

Q-?

Q=cm∆t=750*0,05*630=23625Дж