ДАМ 40 баллов 5. Куннен Жерге дейінгі қашықтық шамамен 150 млн км. Жарық жылдамдығы 300 000 км/с.

Жарык Күннен Жерге қанша уақытта жетеді? = 6. Дене †,-20 с уақыт ішінде v=20 м/с жылдамдықпен және t_=20 с уақыт ішінде v,-30 м/с жылдамдықпен қозғалды. Орташа жылдамдықты табу керек. 7. Автомобиль бір қаладан екінші қалаға жету уақытының жартысында 60 км/сағ тұрақты жылдамдықпен жүрді. Егер оның қозғалысының орташа жылдамдығы 65 км/сағ-қа тең болса, қалған уақытта ол қандай тұрақты жылдамдықпен жүрген? 8. Автобус алғашқы 9 км жолды 36 км/сағ жылдамдыкпен, ал келесі 27 км жолды 54 км/сағ жылдамдықпен жүрді. Автобус қозғалысының орташа жылдамдығы кандай? Пожалуйста полностью жауап беріңдерші​

Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Даша.

Ответ:

5.формула: t=s:t

t=(150•10⁹) : (3•10⁸)=50

6.формула: Vop=(V1•t1+v2):(t1+t2)

шешуі:(20•20+30•20):(20+20)=25

жауабы:Vop=25 м/с

7. V1=60 км/сағ

V2=65 км/сағ

Vopт=(V1+V2):2=(60+65):2=35

8. V1=36км/сағ =10 м/с

V2=54 км/сағ =15 м/с

+15 m/c =20c