5. Дівчинка зібралась приїхати на велосипеді до бабусі у полудень. Перший раз вона поїхала зі

швидкістю 10 км/год і запізнилась на 1 годину. Вдруге вона рухалась зі швидкістю 15 км/год і приїхала на 1 годину раніше. З якою швидкістю дівчинка їхала в третій раз, коли вона дісталась до бабусі вчасно. ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО НАДО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Teleguz Andriyana.

Ответ:Припустимо, що відстань між будинком дівчинки та будинком її бабусі становить d кілометрів.

У першому сценарії, коли їхала зі швидкістю 10 км/год, вона запізнилася на 1 годину. Отже, час, витрачений у цьому сценарії, можна виразити як (d/10) + 1.

У другому сценарії, коли їхала зі швидкістю 15 км/год, вона приїхала на годину раніше. Таким чином, час, витрачений у цьому сценарії, можна виразити як (d/15) – 1.

Оскільки дівчинка хоче добратися до будинку бабусі вчасно, час, витрачений у третьому сценарії, має дорівнювати фактичному часу, витраченому їй на подолання відстані з певною швидкістю 's'. Це можна сказати як d/s.

Прирівнюючи час, витрачений у третьому сценарії, на два інших сценарії, отримуємо:

(д/10) + 1 = (д/15) – 1 = д/с

Спрощуючи рівняння, маємо:

д/10 = д/15

д/10 = д/с

З першого рівняння виявляємо, що d/10 = d/15, що означає s = 15 км/год.

Отже, у третьому сценарії дівчинці слід їхати зі швидкістю 15 км/год, щоб вчасно дістатися до будинку бабусі.

Объяснение: