Два тіла почали одночасно рухатись рівноприскорено та прямолінійно. Прискорення першого 3 м/с2, а

другого 300 см/с2. Вкажіть відношення переміщень цих точок S(1)/S(2) через 10 с: A)серед наведених правильної відповіді немає B)1 C)10 D)0,1 E)0,01

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Софья.

Ответ: Правильна відповідь: B) 1.

Объяснение: Для знаходження відношення переміщень точок S(1) і S(2) через 10 секунд можна використовувати рівняння рівноприскореного руху:

S = ut + (1/2)at^2,

де S - переміщення, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

Для першого тіла:

u(1) = 0 (початкова швидкість),

a(1) = 3 м/с^2.

Для другого тіла:

u(2) = 0 (початкова швидкість),

a(2) = 300 см/с^2 = 3 м/с^2 (перетворимо см/с^2 в м/с^2).

Знайдемо переміщення S(1) і S(2) кожного тіла через 10 секунд:

Для першого тіла:

S(1) = 0 + (1/2) * 3 * (10^2) = 150 м.

Для другого тіла:

S(2) = 0 + (1/2) * 3 * (10^2) = 150 м.

Отже, відношення переміщень S(1)/S(2) дорівнює 150 м / 150 м = 1.