Толык жануы кезiнде 23 × 10 Дж энергияны алу үшін, қанша мөлшердегі бензинді жағу керек? бензиндін

меншікті жану жылуы 46 МДж/кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Юля.

Ответ: 0,5кг

Объяснение:

Дано:

Q=23*10⁶Дж=23МДж

q=46МДж/кг

--------------------

m-?

m=Q/q=23/46=0,5кг