ДОПОМОЖЖІТЬ Покажіть, що середня швидкість руху тіла за даний інтервал часу τ =t2 - t1 під час

рівнозмінного руху дорівнює швидкості в момент t = t1+ τ/2​

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Анастасия.

Ответ:Для рівнозмінного руху швидкість тіла залишається постійною протягом усього інтервалу часу. Щоб показати, що середня швидкість руху за даний інтервал часу τ дорівнює швидкості в момент t = t1+ τ/2, використовується середня швидкість, обчислена за формулою:

середня швидкість = зміна пройденої відстані / зміна часу

Так як використовується рівнозмінний рух, швидкість тіла залишається постійною і рівною швидкості в момент t = t1+ τ/2 протягом всього інтервалу часу τ.

Отже, середня швидкість руху тіла за даний інтервал часу τ дорівнює швидкості в момент t = t1+ τ/2.

Объяснение: