подорожуючи в автобусі, пасажир відмічав час проходження автобуса між стовпчиками, які встановлені

через кожен кілометр дороги. Виявилось, що перший кілометр дороги він проїхав за 70с, другий - за 80с, а третій - за 50с, Знайдіть середню швидкість руху автобуса. А) 10/с; Б) 15/с; В)20м/с; Г)25м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Вова.

Відповідь:

Б) 15м/с

Пояснення:
Дано:
s1=s2=s3=1000м

t1=70c

t2=80c

t3=50c

vср-?
Розв'язання:

vср=(s1+s2+s3)/(t1+t2+t3)=3s1/(t1+t2+t3)=
3000м/(70c+80c+50c)=3000м/200c=15м/с