Провідник сила струму в якому дорівнює 3 А, розташований в однорідному магнітному полі, індукція

якого становить 0,5 Тл. Сила Ампера що діє на провідник дорівнює 0,3 Н. Визначте довжину провідника...

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Ответ:

Для обчислення довжини провідника в даній задачі можна використовувати формулу сили Лоренца, яка визначає силу, що діє на провідник, який перебуває в магнітному полі при проходженні через нього струму:

F = B * I * L * sin(θ),

де:

F - сила, що діє на провідник (0,3 Н),

B - індукція магнітного поля (0,5 Тл),

I - сила струму (3 А),

L - довжина провідника (що потрібно знайти),

θ - кут між напрямом струму та напрямом магнітного поля.

За умовою задачі ми знаємо, що сила струму I = 3 А, індукція магнітного поля B = 0,5 Тл, і сила F = 0,3 Н.

Тепер ми можемо використовувати формулу для знаходження довжини провідника:

0,3 Н = 0,5 Тл * 3 А * L * sin(θ).

Так як sin(θ) - це синус кута між напрямом струму і напрямом магнітного поля, і ми не маємо конкретної інформації про цей кут в умові задачі, то ми можемо припустити, що sin(θ) = 1 (це максимальне значення синуса).

Отже, залишається розв'язати рівняння для довжини провідника:

0,3 Н = 0,5 Тл * 3 А * L * 1.

Тепер знайдемо L:

L = 0,3 Н / (0,5 Тл * 3 А) = 0,2 метра.

Отже, довжина провідника дорівнює 0,2 метра або 20 сантиметрів.

Объяснение: