Перевести у метри за секунду швидкість 18км/гол 66ум/гол 54км/год 72км/гол Срочно!


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Егор.

Ответ:

Звичайно, переведемо ці значення швидкості у метри за секунду:

18 км/год:

Для перетворення кілометрів на метри потрібно помножити на 1000, а для перетворення годин на секунди потрібно помножити на 3600. Тому:

18 км/год * 1000 м/км * 1 год/3600 с = 5 м/с.

66 ум/год:

Ум - це умовна одиниця швидкості, і для переведення її в метри потрібно мати додаткові відомості про її відношення до метричної одиниці. Без цих даних не можливо точно перевести у метри за секунду.

54 км/год:

54 км/год * 1000 м/км * 1 год/3600 с = 15 м/с.

72 км/год:

72 км/год * 1000 м/км * 1 год/3600 с = 20 м/с.

Объяснение: