У вакуумному діоді електрон підлітає до анода, маючи швидкість 9 Мм/с. Яка напруга між катодом і

анодом? Заряд електрона 1,6*10^-19 Кл, маса електрона 9,1*10^-31 кг. Відповідь заокруглити до цілого і вписати тільки число.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкова Зарина.
Для знаходження напруги (U) між катодом і анодом у вакуумному діоді можна використовувати рівняння для кінетичної енергії електрона:

K.E. = q * U

де K.E. - кінетична енергія, q - заряд електрона, U - напруга.

Ми знаємо, що заряд електрона (q) дорівнює 1,6 * 10^-19 Кл, а швидкість електрона (v) дорівнює 9 мм/с, що дорівнює 0,009 м/с.

Спершу переведемо швидкість в метри за секунду:
v = 0,009 м/с

Тепер ми можемо обчислити кінетичну енергію електрона:
K.E. = (1/2) * m * v^2
K.E = (1/2) * (9,1 * 10^-31 кг) * (0,009 м/с)^2

Після цього, ми можемо знайти напругу:
U = K.E / q
U = ((1/2) * (9,1 * 10^-31 кг) * (0,009 м/с)^2) / (1,6 * 10^-19 Кл)

Обчислімо це значення:

U ≈ 0.0029 В

Отже, напруга між катодом і анодом у вакуумному діоді дорівнює приблизно 0.0029 В, а заокруглена відповідь - 0 В.