S=4 km. V =36км час V= 10km t=10c t=? S-? Помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Дзукаева Ксения.

Ответ:

Для розв'язання цих рівнянь, ми можемо використовувати основні формули кінематики. В першому випадку ми маємо рівняння:

\[S = V \cdot t\]

де \(S\) - відстань, \(V\) - швидкість, і \(t\) - час.

Підставимо значення \(S = 4 км\) і \(V = 36 км/год\) у це рівняння, щоб знайти \(t\):

\[4 км = 36 км/год \cdot t\]

Тепер розділимо обидві сторони на \(36 км/год\), щоб знайти \(t\):

\[t = \frac{4 км}{36 км/год} = \frac{1}{9} години\]

Але щоб виразити час у секундах, переведемо години в секунди. Один година має \(3600\) секунд:

\[t = \frac{1}{9} години \cdot 3600 секунд/годину = 400 секунд\]

Отже, в першому випадку \(t = 400 секунд\).

У другому випадку ми маємо \(V = 10 км\) і \(t = 10 секунд\), і ми хочемо знати відстань \(S\). Використовуючи ту саму формулу \(S = V \cdot t\), ми підставляємо значення:

\[S = 10 км \cdot 10 секунд = 100 км \cdot секунд\]

Тепер виразимо відстань у кілометрах, ділимо на \(1000\) метрів у кілометрі:

\[S = 100 км \cdot секунд / 1000 метрів/км = 0.1 км\]

Отже, в другому випадку \(S = 0.1 км\).