Чому дорівнює питома теплоємність скла, якщо пробірка масою 10 г, нагріваючись на 50 °С, отримала

400 Дж енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Кира.

Ответ:

800Дж/кгС.

Объяснение:

Q=cm(t2-t1)

c=Q/m(t2-t1)

c=400/0,005×100=800Дж/кгС