5. Чому дорівнює питома теплоємність скла, якщо пробірка масою 5 г, нагріваючись на 100 °С,

отримала 400 Дж енергії? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Карине.

Q=mct

c=Q/mt=400/(0.005*100)=800 Дж/кг