( 20 балів ) У калириметрі міститься вода масою 500 г і лід масою 100 г. Скільки водяної пари при

температурі 100 С впустили у воду, якщо весь лід розтанув і в калориметрі установилася температура 90 С? Теплоємність калориметра 1600 Дж/C, питома теплота конденсації водяної пари 2,26*10^6 Дж/кг, питома теплота плавлення льоду 3,3*10^5 Дж/кг, питома теплоємність води 42*10^2 Дж/кг * С. Витратами енергії в навколишнє середовище знехтувати!

Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.

Відповідь:

Пояснення:

Q1=Q2+Q3+Q4

Q1=rm1

Q2= λm2

Q3=c(m2+m3)Δt

Q4=C4Δt

rm1=λm2+c(m2+m3)Δt+C4Δt

m1 = {λm2+c(m2+m3)Δt+C4Δt}/r

m1= {3.3*10^5*0.1+42*10^2(0.1+0.5)(90-0)+16*10^2*90}/2.26*10^6=0.17 кг=170 г