18км/саг жылдамдыкпен келе жаткан велосипедші таудан тусе бастайды. Егер онын удеуі 0,8м/с? болса,

6с-тан кейін велосипедшінін жылдамдырын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Мария.

Ответ:

Объяснение:қадамдарды алу:

Тау бетінінің удеуін табу.

Қосылу жылдамдығын табу.

Жылдамдығын енгізу.

Жылдамдығын келесі 6 секундта табу.

Енгізулерге бағытталды:

Тау бетінінің удеуін табу: Тау бетінің удеуі 18 км/саг болғанына сенімдіміз.

Қосылу жылдамдығын табу: Қосылу жылдамдығы 0,8 м/с болғанына сенімдіміз.

Жылдамдығын енгізу: Енгізілген жылдамдығын тау бетінің удеуінен кемпілдіреміз.

18 км/саг - 0,8 м/с = 18,000 м/с - 0,800 м/с = 17,200 м/с (тау бетінің удеуінен қосылу жылдамдығын айырмаласыңыз).

Жылдамдығын келесі 6 секундта табу: Жылдамдығын 6 секундта тапу үшін, саналған қосылу жылдамдығын 6 секундқа көбейте аламыз:

17,200 м/с * 6 с = 103,200 м

Сондай-ақ, велосипедшінің жылдамдығы 6 секундтан кейін 103,200 метр жолдап қоймайды.

Regenerate