За який час автомобіль що рухається з прискоренням 0,5 мс2 збільшить свою швидкість від 10 до 30мс


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Илья.

Ответ:

Щоб визначити за який час автомобіль збільшить свою швидкість від 10 до 30 м/с, використовуємо формулу руху для рівноприскореного руху:

v = u + at,

де v - кінцева швидкість (30 м/с),

u - початкова швидкість (10 м/с),

a - прискорення (0,5 м/с²),

t - час.

Перетворюємо формулу:

30 м/с = 10 м/с + (0,5 м/с²) * t.

Розкриваємо дужки:

30 м/с - 10 м/с = 0,5 м/с² * t.

Складаємо:

20 м/с = 0,5 м/с² * t.

Ділимо обидві частини на прискорення:

t = 20 м/с / 0,5 м/с².

Знаходимо час:

t = 40 с.

Отже, автомобіль збільшить свою швидкість від 10 до 30 м/с за 40 секунд.