Яка швидкість більша 36 км/год чи 11 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Ангелина.

Ответ:

Щоб порівняти швидкість в кілометрах на годину (км/год) і метрах на секунду (м/с), треба враховувати, що 1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с.

Отже, 36 км/год = (36 * 5/18) м/с = 10 м/с.

Отже, швидкість 36 км/год дорівнює 10 м/с. Тобто 11 м/с більша за 36 км/год.

Объяснение:

Отвечает Колесниченко Денис.

Ответ:

36 км/год = 10 м/с (заокруглюючи до першого знака після коми)

Отже, швидкість 36 км/год менша за швидкість 11 м/с.