На токарному станку обточують деталь радіусом 80 см при обертання 600 об/хв.. Визначити швидкість

різання. Допоможіть з цією задачею пліз , буду дуже вдячна

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Аня.

Швидкість різання на токарному станку можна знайти, використовуючи формулу:

Швидкість різання (Vr) = 2 * π * радіус * обертання

Де:

- π (пі) приблизно дорівнює 3,14159.

- Радіус (r) дорівнює 80 см, але для зручності переведемо його в метри: 80 см = 0,8 м.

- Обертання (n) дорівнює 600 обертів за хвилину, але для обчислення в СІ одиницях потрібно перевести його в секунди, поділивши на 60.

Розрахунок:

Швидкість різання (Vr) = 2 * π * 0,8 м * (600 об/хв / 60) = 2 * 3,14159 * 0,8 м * 10 об/с = 5,0265 м/с

Отже, швидкість різання на токарному станку становить приблизно 5,03 метра на секунду.