Срочно поможіть будь ласка !! визначити силу різання ножицями листового металу, якщо сила,

прикладена до ручок ножиців 40 Н. відстань від осі обертання до місця різання 5см а до точки прикладання сили 20 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрюпина Лиза.

Ответ:

10Н

Объяснение:

40*5=20*х, х=10Н

ттттттттттттттт!тт